ПРО КОМПАНІЮ АЛЛО

Група Компаній «АЛЛО» вже понад 20 років розкриває можливості цифрових еко-систем і допомагає своїм Клієнтам вибирати Найкраще з продуктів Інтернета Речей, Телеком пристроїв і Послуг, Персональної електроніки. Ми активно розвиваємо напрямок Побутової техніки і Market Place.

Компанія АЛЛО заснована в 1998 році.

Наші фірмові магазини розташовані в 140 містах України. Ми відчуваємо нашого покупця, – відкриваємо нові формати магазинів в кращих Торгових центрах, створюємо максимальний комфорт і якісний сервіс.

Найсучасніші телеком пристрої, переносні гаджети, мобільна і комп’ютерна техніка, представлені в 345 фірмових магазинах АЛЛО.

Ми маємо намір Кожен досвід наших Клієнтів робити позитивним!

В інтернет-магазині allo.ua можна замовити не тільки техніку і електроніку, але і меблі, іграшки, одяг, велосипеди і навіть парфумерію.

РОБОТА В АЛЛО – МАКСИМУМ ДРАЙВУ

Ключова цінність в АЛЛО – це відкритість в комунікаціях між Клієнтами та нашими співробітниками.

Високий рівень сервісу забезпечують понад 4000 експертів в різних напрямках і бізнесах Компанії.

Випускники або студенти ВНЗ, готові поєднувати роботу і навчання, можуть зробити кар’єру в АЛЛО, стати справжніми професіоналами у торгівлі, менеджменті, аналітиці. У 2017 році Компанія стала володарем престижної

Премії HR-Brand Україна. Ми пишаємося визнанням успіху Компанії.

Це не тільки про HR. Це про Відкритість, Довіру, Співпрацю між клієнтами та експертами, співробітниками і Компанією. Це наш показник залученості і готовність до постійних змін.

Ми – це Команда Можливостей!

Для нас важливо Слухати і Чути наших внутрішніх / зовнішніх Клієнтів, і створювати позитивний Клієнтський досвід!

Завдяки корпоративній соціальній мережі Work-Place ми відкриті для співробітників в форматі 24/7. За результатами зворотного зв’язку ми оперативно покращуємо сервіс і впроваджуємо нові технології.

РОЗВИТОК І ОСВІТА

Кожен співробітник від фахівця до ТОП-менеджера отримує можливість розвиватися всередині Компанії.

Ми регулярно виявляємо Таланти серед співробітників, заохочуємо, залучаємо, розвиваємо потенціал і прагнення бути Першими.

Ми вчимося, використовуючи, як просунуті онлайн технології, так і живе спілкування на тренінгах, воркшопах і конференціях.

У навчанні ми співпрацюємо тільки з Кращими: внутрішніми бізнес-тренерами і зовнішніми тренінговими Компаніями.

ВІДПОВІСТИ НА ВАКАНСІЮ АЛЛО ПРЯМО ЗАРАЗ, МОЖНА ВІДПРАВИТИ З САЙТУ СВОЄ РЕЗЮМЕ ТА СУПРОВІДНИЙ ЛИСТ НА ПОШТУ HR-ВІДДІЛУ КОМПАНІЇ.