«АЛЛО» біжить!

29.05.2019

26 травня в четвертому напівмарафоні Interpipe Dnipro Half Marathon 2019 участь прийняла і команда «АЛЛО». У ній вісім спортсменів – бігунів-аматорів з різним рівнем підготовки з Дніпра і столиці.

Для багатьох з них біг давно став частиною життя.  Вони тренуються та кілька разів на тиждень починають день з пробіжки на відстань в 7-10 км.

Компанія підтримує ініціативу участі в спортивних заходах на комплекс змагань в різних видах спорту «Битва корпорацій» і Гонки націй Race Nation. Біг, футбол, велоспорт, теніс, каяки, навіть кіберспорт – все це є в активному дозвіллі співробітників.

І це дуже важливо. Адже участь в подібних заходах і підтримка допомагають досягати кращих результатів і, звичайно, заряджають позитивними емоціями і вірою в себе і свою команду.

До речі, у бігу та командної роботи багато спільного. Ставиться мета і йде наполеглива робота для її досягнення. А результати залежать в тому числі і від людей, які поруч: на проекті або в естафетній команді.

Біг вчить не боятися складнощів, долати себе, підтримувати один одного і від цього ставати тільки сильніше. Для команди це цінні якості.

В цьому році бігуни «АЛЛО» випробували себе на дистанції в 21 км. І ейфорія бігти пліч-о-пліч з колегами – від старту до фінішу – об’єднує.

#бігтиразом

#4th Interpipe Dnipro Half Marathon