АЛЛО і нове покоління SMART

11.11.2019

Дуже здорово, коли молоде покоління всерйоз замислюється над своїм майбутнім і всіляко працює над реалізацією своїх амбіцій.

Такі ось хлопці та дівчата, учні старших і середніх класів з дніпровського філії Європейської Бізнес Асоціації (EBA Dnipro) 7 листопада познайомилися з компанією АЛЛО.

Так зване, перше побачення тривало близько 3-х годин, але за цей час обидві сторони встигли по вуха закохатися одне в одного 😉.

Молоді люди відразу ж активно включилися в менеджмент-тур. Стартував він з магазину АЛЛО МАХ, що в ЦУМі.

Там дівчата і хлопці дізналися про специфіку роботи в роздробі, чому АЛЛО ідеальний роботодавець для студентів, які «плюшки» є у співробітників магазинів і багато інших цікавих фактів.

Надихнувшись зарядом бадьорості і позитиву від команди магазину в АЛЛО МАХ, група перемістилася в Центральний офіс, де керівники і провідні фахівці різних напрямків розповіли про специфіку роботи своїх відділів.

Підсумували зустріч солодким столом, сувенірами і спільним фото.

Ми не ручаємося, що всі ці хлопці та дівчата після навчання підуть працювати в АЛЛО, але можна бути впевненим, що вони вийшли з палаючими очима і бажанням самостійно будувати своє майбутнє!