Алло лауреат премії Best Retailers Design 2017

11.03.2018

Best Retailers Design 2017 – премія конкурсу порталу Retailers серед роздрібних магазинів. Номінанти конкурсу були відібрані з регулярної рубрики порталу «Магазин тижня». Мета конкурсу – визначити кращі ритейл-дизайни, існуючі на українському ринку, і таким чином сприяти розвитку українського ритейлу через поліпшення споживчого досвіду покупців.

Номінанти конкурсу були розділені на 6 категорій: «Food-рітейл», «Побутова техніка і електроніка», «Одяг і взуття», «Магазин дитячих товарів», «Косметика і парфумерія». Окрема номінація, де споживачі могли проголосувати за свій улюблений магазин, – «Вибір соцмереж». І спеціальна премія від партнерів – Arricano, яку і отримав новий формат магазинів Алло.

Визначенням переможців і призерів конкурсу займалася команда експертів, в числі яких: Віталій Степаненко – консультант-дизайнер, Сольмаз Фуляді – архітектор і власниця студії інтер’єру та дизайну, Олена Коронотова – керуючий партнер компанії IDNT, Юлія Белінська – головний редактор і керуючий партнер Retailers, Віталій Бойко – генеральний директор NAI Ukraine і засновник Urban Experts & Leslie Jones, Андрій Жук – член наглядової ради Ukrainian Retail Association, Ігор Дідок – партнер компанії DOT-DOT, Віталій Кирилов – дизайнер і співзасновник дизайн-бюро Hochu rayu, Олександр Михальчук – головний дизайнер групи компаній Modern Expo Group, Микола Чумак – творець і головний виконавчий директор компанії IDNT, Іван Зайцев – головний редактор Ukrainian Retail Association.

Алло стала номінантом в категорії «Побутова техніка і електроніка», і за результатами конкурсу отримала спеціальну премію за кращий дизайн і формат нових магазинів ALLO MAX та системну роботу над форматами магазинів. Найбільший флагманський магазин «Алло» розташований в харківському ТРЦ «Французький бульвар».

Arricano Group один з провідних девелоперів України, що спеціалізується на розробці і управлінні торговими центрами. Arricano Group володіє сильною командою менеджерів – українських і міжнародних експертів з багаторічним досвідом успішної роботи.