АЛЛО Університет – сервіс персонального навчання клієнтів

29.04.2018

У середньому власники смартфонів використовують потенціал свого пристрою менше, ніж на 20%. І справа, як правило, не в тому, що окремі функції не коректно працюють або їх складно знайти. Як правило, справа в тому, що більшість людей просто не знають, що шукати.

Виробники оснащують сучасні смартфони, комп’ютери і планшети величезною кількістю корисних функцій. Якщо дивитися в бік Apple, то чого тільки варта AirDrop, яка дозволяє швидко і зручно передавати інформацію між пристроями, або Continiuty, що дозволяє вам продовжувати роботу з додатком, запущеним на iPhone, на вашому Mac або iPad. Якщо говорити про світ Android, то вас приємно здивує те, на що здатний Google Chromecast, та як ваш флагманський смартфон від Samsung або Huawei може перетворитися на повноцінну робочу станцію, працюючи в парі з монітором або телевізором.

Ми вважаємо, що придбати новий гаджет – це лише легка частина, а приборкати всі його можливості, які будуть допомагати в щоденних справах – це вже справжнє завдання. Для вирішення, якого компанія АЛЛО створила власну навчальну платформу – АЛЛО Університет.

У Вас є питання стособвно будь-якого гаджету або пристрою? У хлопців з АЛЛО Університету завжди знайдеться той, у кого є всі відповіді. Наш тренер може приїхати до вас на індивідуальне заняття, або ви можете пройти навчання в комфортному офісі, чи у наших власних навчальних залах, просто у магазинах АЛЛО Max. Отримайте вичерпну інформацію про можливості вашого нового (або не дуже) гаджета, вивчіть додаткові функції, про які ви могли не знати, і навчиться працювати з ним так, щоб ваша продуктивність була максимальною.

Чому можна навчитися ?:

– Курс Основи Android

Цей курс підходить абсолютно для всіх користувачів. Навіть якщо у вас не перший рік смартфон, планшет, годинник або навіть телевізор з ОС Android, ми покажемо на що він насправді здатен, і як ваша техніка може вирішувати конкретно ваші завдання.

 

– Курс Основи iOS \ MacOS

Чули про те, що техніка Apple має виняткову якість виконання і стабільність роботи? Є знайомі, які співають нескінченні дифірамби екосистемі Apple? Завжди боялися перейти з того, до чого звикли, на те, що подобається? З нашим курсом вам нема чого побоюватися. АЛЛО Університет зробить вас справжнім фахівцем з яблучної техніки, допоможе м’яко перейти з іншої операційної системи на iOS \ MacOS, навчить виконувати звичні завдання швидше на новій ОС і просто заощадить купу часу.

 

– Курс Дитячий гаджет

Подарували дитині круту новинку? Хочете, щоб дитина користувався гаджетом відповідально і безпечно? Тут на допомогу можуть прийти тренера АЛЛО Університету, які з величезним задоволенням навчать дитину, як правильно користуватися новим гаджетом, як перетворити пристрій в корисний девайс, який обов’язково допоможе стати дитині розумнішою та полюбити сучасні технології. Та звичайно, допоможе батькам убезпечити використання смартфона або планшета для дитини.

 

Але якщо цього здається замало, то завжди можна вибрати з повного списку курсів

АЛЛО Університет запрошує вас відвідати кожен з них:

  1. Основи ОС Android;
  2. Основи ОС iOS;
  3. Дитячий гаджет;
  4. Ношений помічник (фітнес браслети, годинник);
  5. Драйвер (електротранспорт);
  6. Пілот (квадрокоптера);
  7. Android Майстер;
  8. Основи MacOS;
  9. Бітрікс24;
  10. Робототехніка;

Як потрапити на заняття або майстер-клас?

Потрібно географічно знаходиться в одному з наступних міст: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, якщо ви хочете навчатися з тренером наживо. Далі можна зайти на сайт, де окрім офлайн навчанная, доступна можливість взяти участь у вебінарі і вчитися дистанційно, через відео-конференцію: http://university.allo.ua/

Можна зв’язатися з нами через соц. мережі:

Facebookhttp://facebook.com/allo.university

Instagramhttp://instagram.com/allo.university

 

Або просто зателефонувати: +380503421415

 

Вчіться у кращих! Використовуйте свої гаджети на 100%!