Битва корпорацій: турнір зі стрітболу

18.12.2017

Зіткнутися віч-на-віч з конкурентом, відчути напругу від боротьби і щиру радість перемоги – ось для чого наші співробітники вирушили на “Битву корпорацій”. І нехай перемагати в робочих завдань – це приємно, у питанні драйву, з боєм віч-на-віч не зрівняється ніщо! Особливо, якщо мова йде про спортивні баталії.

Тому, змінивши сорочки й туфлі на футболки і кросівки, команда Алло вийшла на поле Битви Корпорацій – місце, де боротьба між компаніями йде не за першість на ринку, максимальний прибуток або популярність, а за звання найбільш спортивної компанії.

У турнірі зі стрітболу взяли участь понад 20 українських компаній, включаючи великі банки, роздрібні мережі, IT-компанії та навіть державні структури. Але перемога могла дістатися лише найбільш наполегливим, спортивним і згуртованим серед всіх.

Для команди “Алло” турнір почався не просто: з поразки в першій же грі групового етапу від команди “Adidas”. Однак, наші спортсмени змогли знайти в собі сил і продовжити боротьбу, здобувши перемогу в наступному ж груповому матчі. Почавши серію перемог, яка привела команду до перемоги у всьому турнірі!

Поза будь-яких сумнівів, нагороди і подарунки – це приємно, проте для учасників з “Алло” значно важливіше командний дух, бойовий настрій та буря емоцій, які вони пережили і розділили з колегами за час турніру.

Пишаємося учасниками і чекаємо від них нових спортивних перемог у полях “Битви корпорацій”!