Блогу АЛЛО – 5 років!

02.04.2019

Саме стільки стукнуло сайту blog.allo.ua 24 березня цього року. Адже 5 років – це маленький, але все ж ювілей. За такої урочистої нагоди хотілося б і похвалитися. І хвалитися є чим.

Останні пару років ми спостерігаємо стабільне зростання і розвиток нашого блогу. І цьому є як мінімум кілька причин. По-перше, добре злагоджена команда, в якій чують один одного, і яка нагадує годинниковий механізм. Тут кожна шестерня знаходиться на своєму місці і створює щось ціле і дійсно унікальне. А, по-друге, чітко продумана стратегія, яка допомагає ставати нашому інформаційному ресурсу якісніше і ефективніше з кожним місяцем.

Перейдемо до конкретики. Що ми здобули за останній рік?

  1. Розробили і впровадили новий дизайн блогу
  2. Запустили нові рубрики
  3. Продовжуємо розвивати push-notifications
  4. Успішно запустили і розвиваємо Telegram-канал
  5. Розробили і запаблішілі Telegram-стікери

І багато-багато іншого …

Що в сукупності дозволило домогтися збільшення трафіку практично вдвічі (вдвічі, Карл!).

Так, ми молодці. Але ми не зупиняємося на досягнутому. Попереду у нас великі і амбітні цілі, над якими працює вся команда, не покладаючи рук … з клавіатури.

Багато несподіваних класних фішок ви побачите зовсім скоро …

Але ми не тільки вміємо працювати – ми ще й відпочиваємо непогано. А який привід може зібрати всю команду разом краще, ніж 5-річчя улюбленого проекту? Ось і ми так подумали. І зібралися в приємному закладі «Кеди мистецтвознавця», де підбили підсумки 2018 року, озвучили плани на 2019, подарували презенти і відмінно провели час!