Драйвовий подарунок – драйвовим співробітникам!

05.03.2018

Мотиваційні програми важлива частина ефективної роботи, адже коли знаєш, що можеш дійсно добре заробляти, показуюєш ефективну роботу і творчий підхід до вирішення непростих робочих завдань. Якщо ти здатен з разу в раз перевершувати очікування, створені для клієнта і дарувати кращий купівельний досвід для клієнтів, то ти однозначно драйвовий співробітник.

 

 

В Алло багато співробітників, які здатні повторювати це день у день. Тому боротьба за головну мотивацію 2017 року була дуже гарячою. І ось, нарешті, ми підійшли до її підсумків. Найбільш драйвовий подарунок новенький автомобіль BMW 1 знайшов свого нового господаря в Запоріжжі.

Головний переможець Сергій Бортник

 

Як і десяток інших подарунків від топових смартфонів до ноутбуків Apple Macbook 12 для кращих співробітників 2017 року, які показали, що головна умова добре виконаної роботи це задоволені клієнти.

Побажаємо драйвовим спіробітникам в новому році драйвувати ще крутіше та ще частіше показувати, як треба працювати. А ставити амбітні цілі – це крутий мотиватор робити свою роботу завжди на Максимум, і прагнути привнести нове і позитивне в досвід клієнта.