Електромобіль, який чекала вся країна, в АЛЛО!

29.04.2018

В рамках виставки “Мотобайк” у Києві національна мережа “АЛЛО” представила новий революційно доступний електрокар ROVER Quick 2000.

Тепер відчути усі переваги міського електрокара зможуть і українці! Rover Quick 2000 – це міський двомісний електрокар-хетчбек, розроблений спеціально для європейського ринку. Машина має компактні габарити для зручного паркування у місті, двигун потужністю 2 кВт та максимальною швидкістю 45 км/год, традиційний для електродвигуна великий показник обертаючого моменту, гідравлічні дискові гальма та потужну батарею з запасом ходу до 70 км – усе це забезпечує комфортне пересування в умовах сучасного міста.

Практичність, низька ціна та футуристичний дизайн нового міського електрокару не залишили байдужими європейських споживачів, що підтвердили його добрі продажі, зокрема на французькому ринку. І це не дивно – адже дизайн авто дуже подібний на модель електромобіля Renault  Twizy, ціна якого в Європі стартує з 12 тис. євро.

“Сьогодні попит на електрокари стрімко зростає по всій Європі, й Україна тут не виняток. Однак зарплати українців поки що, на жаль, дуже далекі від європейських. В “АЛЛО” це добре розуміють, тому ми прагнули знайти таке рішення, яке з одного боку вже б успішно зарекомендувало себе на європейському ринку, а з іншого – мало би найпростішу базову комплектацію“, – відзначає СЕО ГК “АЛЛО” Максим Раскін.

При цьому, крім рекордно низької вартості, експерти та журналісти відзначають чудові ходові якості: прискорення м’яке та неспішне; автомобіль швидко та м’яко набирає перші 20-25 км / годину, однак чітко відчувається запас для подальшого розгону в більш повільному темпі. Кермо в електрокарі ROVER Quick 2000 разюче легке та гостре (трохи більше трьох оборотів від упору до упору) це забезпечує вражаючу маневреність. За звичними автомобільними мірками ROVER Quick 2000 розгортається буквально на п’ятачку – йому досить ширини трьох паркомісць, тобто близько шести метрів. Не дивлячись на доступність, звукоізоляція та комфорт тут не поступається звичайним автомобілям та не змусять вас відчувати себе некомфортно.

Зрозуміло, що ROVER Quick 2000 – це далеко не “Тесла” чи якийсь шалений суперкар. Однак в наших сьогоднішніх умовах – це дуже практичний, екологічний, а головне – абсолютно доступний особистий засіб пересування для багатьох українців“, – також зазначив Максим Раскін.

Оцінити новинку наживо мали можливість всі охочі на щорічній міжнародній виставці “Мотобайк”, яка пройшла в столичному МВЦ (Броварський пр-т, 15, метро “Лівобережна”)  20-22 квітня.

Офіційні продажі нового електрокару ROVER Quick 2000 за ціною 150 тис. грн стартують у магазинах мережі “АЛЛО” та інтернет-магазині allo.ua вже у червні.