Новини

«Лапка до лапки рятує життя»: АЛЛО разом із клієнтами передає 1 000 000 гривень на лікування дітей

За підсумками благодійної акції «Лапка до лапки рятує життя», яку ініціював національний маркетплейс АЛЛО наприкінці грудня минулого року в поміч онкохворим дітям, було зібрано майже 500 тисяч гривень. Компанія АЛЛО подвоює цю суму та передає 1 000 000 гривень на лікування дітей, підопічних благодійного фонду «Таблеточки».

«АЛЛО, як відповідальний бізнес, піклується про майбутнє, зокрема про здоров’я українських дітей, бо вони і є нашим завтра. Це вже не перша співпраця АЛЛО з БФ «Таблеточки», але перша масштабна благодійна акція, яку ініціювала та успішно втілила у життя компанія. Мене приємно вразила активність українців, вдячний кожному учаснику. Ми бачили сотні позитивних відгуків у соціальних мережах, наші команди в магазинах теж перейнялися ідеєю. Трохи сумно завершувати акцію, але попереду в нас багато нових проєктів. Адже системна допомога та благодійність вже стали нормою для багатьох людей та компаній», – зазначив Дмитро Деревицький, голова ради директорів ГК «АЛЛО».

В акції «Лапка до лапки рятує життя» взяли участь тисячі українців, які купили онлайн та в магазинах АЛЛО майже 100 тисяч магнітиків із зображенням лапи тигреняти – символу 2022 року. За статистикою АЛЛО, найбільше долучилися до акції мешканці таких областей як:

  1. Київська,
  2. Дніпропетровська,
  3. Донецька,
  4. Харківська,
  5. Львівська.

Також активно долучилися до акції й мешканці Запоріжжя, Одеси, Кривого Рогу, Вінниці та Кропивницького. А в окремих магазинах Львова, Луцька, Дніпра та Харкова українці купили найбільше магнітів серед усіх магазинів АЛЛО в Україні.

Всі зібрані від продажу благодійних магнітів-лапок кошти та внесок АЛЛО фонд «Таблеточки» спрямує на допомогу та лікування онкохворих дітей, а також на нагальні витрати в лікарнях України.

«Таблеточки» – благодійний фонд, що понад 10 років допомагає онкохворим дітям в Україні. Фонд працює за чотирма напрямами: адресна допомога сім’ям, систематична допомога дитячим онковідділенням, захист прав дітей та професійний розвиток медичного персоналу. За час роботи фонду понад 5500 сімей отримали адресну допомогу.

Поділитися цією новиною