AlloDrive

Повернутися до AlloDrive

Менше слів, більше бігу!

Run, Forrest, run! – кричала Дженні персонажу Тома Хенкса, коли за ним гналися хулігани, ну а що було далі ми знаємо (якщо ні, то обов’язково подивіться Форрест Гамп).

В «Алло» ж змотивувати співробітників побігти можна менш радикальним методом.

У компанії все швидше зростає і набирає популярність спорт-ком’юніті, що об’єднує людей з усіх підрозділів. Хлопці та дівчата регулярно беруть участь у всіляких змаганнях і, як правило, повертаються звідти не з порожніми руками.

Цього разу ми вирішили організувати флешмоб «Менше слів, більше бігу», який стартував рівно за 100 днів до літа – 21 лютого.

Сенс в наступному: кожен бажаючий викладає скрін зі смартфона з дистанцією, яку він пробіг у корпоративну соц. мережу Workplace з хештегом #меншеслівбільшебігу. В кінці кожного тижня підраховуються результати, оголошується і нагороджується переможець – людина, яка пробігла максимальну дистанцію за раз.

А 1 червня відбудеться підведення підсумків і буде озвучена спільна сумісна дистанція за весь період.

Поки йде всього третій тиждень флешмобу, але ось вам вже кілька цікавих фактів:

  • Найкращий результат в даний момент 27,11 км;
  • Переважна більшість учасників – дівчата;
  • Автор цього тексту, який важить далеко за центнер і бігав максимум в магазин, надихнувся флешмобом і вже бере в ньому участь.

Для когось подібні заходи нічого не значать, а для когось можуть стати поштовхом, щоб поміняти звички і зробити своє життя трішки краще.

Ну що розім’ялися? А тепер побігли!

Поділитися цією новиною

Повернутися до AlloDrive