Ми – Чемпіони

30.11.2018

Наші діти – діти співробітників компанії AЛЛО – вже вдруге взяли участь у міжкорпоративних дитячих спортивних змаганнях «Ми – Чемпіони».

Зустріч пройшла 24 листопада в Києві за підтримки Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України. П’ять наших юних спортсменів, які згуртувалися в команді ALLO JUNIOR TEAM, посівши п’яте місце, гідно представили компанію і своїх батьків.

Потрібно сказати, суперництво було дуже сильним: 300 учасників і 43 команди від 15 провідних компаній України, серед яких «Данон», «Домінос піца», «Лайфселл», «Фармак», «Фокстрот», «Укрексімбанк», «Укртрансгаз», «Райффайзен Банк-Аваль» та інші. 

Діти змагалися в естафетах з елементами таких видів спорту, як гольф, баскетбол, фрісбі. Вони наполегливо боролися за призові місця і проявили свої здібності та навички в швидкості, точності і спритності, показали всю силу і витривалість, на яку здатні. І ми пишаємося маленькими спортсменами, які не побоявся представляти честь компанії.

І можна впевнено сказати: «Ми – Чемпіони» – це справжнє свято спорту і драйву. З таких заходів – змагань, цікавих естафет і захоплюючих ігор, веселого дозвілля і розваг – виростають сильні особистості. Дитина в русі і прагненні стати найкращою версією себе (а це дуже важливо!) Розкріпачується, пізнає навколишній світ, вчиться цілеспрямовано в ньому діяти, напрацьовує особистий досвід, удосконалюючи тіло і навички.

І як здорово, коли є можливість проявити себе, в тому числі і в команді, розуміючи, що тебе підтримують люблячі батьки і ціла компанія в їх особі.