Нагорода Премії HR-бренд Україна

16.01.2018

Компанія Алло отримала нагороду премії “HR-бренд Україна” за проект «ДО100% ВІРНІСТЬ – шлях до змін»

HR-бренд Україна – це щорічна незалежна премія, організована ресурсом HeadHunter Україна яка вручається за найбільш успішні проекти в галузі управління персоналом. Основна мета премії – виділити, дати оцінку і популяризувати кращі в країні HR-проекти компаній: практики та нововведення, які вплинули на результат в бізнесі, репутацію та імідж компаній, в першу чергу як роботодавців.

Завдяки цій Премії, кращі HR-проекти в Україні можуть отримати заслужене визнання і популярність, а професійне співтовариство в сфері HR – можливість почути історії різних HR-команд, вчитися на кращих прикладах та надихатися ними.

Сутність проекту «ДО100% ВІРНІСТЬ – шлях до змін» полягає в першу чергу в якісному налагодженні корпоративної комунікації, як з внутрішніми клієнтами, так і з зовнішніми. Це реалізується з допомогою сервісу Workplace (by Facebook) – корпоративну соціальну мережу нашої Компанії, підсумковий інструмент, який дозволяє реалізовувати відкритість комунікацій і об’єднувати фронт і бек-офіс.

Більшість Компаній закривають співробітникам доступ до соц.мереж. Ми впровадили свій Facebook для Алло і стали максимально відкритими і близькими один до одного, щоб підвищити нашу ефективність роботи.