Новини

Нові кар’єрні можливості в АЛЛО. Digital сторона ритейл компанії

Третього червня в навчальному ІТ-центрі Level Up кожен бажаючий зміг дізнатися про кар’єрні можливості в Digital департаменті Алло. Спікером був IT-директор компанії Алло Максим Веденєєв.

Нижче читайте ексклюзивне інтерв’ю з Максимом про те, як пройшов цей івент та основні рекомендації як стати частиною ІТ-команди Алло.

Максим, в чому переваги даного заходу для Алло?

Компанія Алло переживає зараз етап діджитал трансформації, кількість ініційованих та переведених в інхаус ІТ-проектів зростає. Це передбачає зростання команди. Якщо на початку 2020 року в нас працювало 80 працівників, то до кінця 2021 року ми розуміємо, що їх може бути 150-200. Таке число фахівців вимагає від нас чіткого позиціонування себе як ІТ-роботодавця.

Хто був основною аудиторією зустрічі й про що говорили?

Зазвичай на такі заходи приходять люди, які ще тільки збираються почати кар’єру в ІТ, або ті, хто знаходяться на старті. Нас радує, що зібралося понад 30 осіб.

Головні завдання цієї поідї: розповісти про Алло, як про ІТ-роботодавця, які позиції нам потрібні зараз, на які цінності спираємося в роботі, та які прівілеї ми створюємо для наших співробітників. Окремо від себе дав кілька рекомендацій як почати і розвивати кар’єру в ІТ. Колеги з HR назвали це: «Екслюзив від Веденєєва».

Чим вдалося зацікавити аудиторію? Які питання виникали?

Обстановка виступу була, можна сказати, домашня. Це спонукало людей задавати питання. Я б розділив всі питання на 2 блоки:

  • Питання по нашій продуктовій розробці, де особливо зацікавив учасників наш сервіс відеоконсультацій «Експерт онлайн»: «Як працює?, Як швидко зробили?, На базі яких технологій?».
  • Питання, пов’язані безпосередньо з працевлаштуванням: «Що важливо при прийомі на роботу? Який досвід, вік, наявність спеціальних знань або навчання?».

О, цікаво!

Так, це серйозне питання. Моя ідея була в тому, що досвід – це не кількісна характеристика витрачених років на певній посаді, а вміння вирішувати завдання того чи іншого рівня складності. У нас немає особливих обмежень за віком і ми не шукаємо 30 річного фахівця з 20 річним досвідом. ІТ – це дуже гнучка сфера і важливо при прийомі розуміти чи готовий фахівець вчитися та розвиватися для вирішення завдань.

Ми готові умовно залучати співробітників з невеликим досвідом, за умови, що він буде витрачати свій час на подальший саморозвиток.

Щоб Ви побажали людям, які тільки починають свій шлях в ІТ?

ІТ – це сфера, де дуже важлива цілеспрямованість і бажання працювати над собою. Перш за все потрібно «спалахнути» та поставити собі мету.

Ясна голова – запорука успіху. Спорт, хобі, захоплення дуже добре підходять для розвантаження свідомості  та пошуку нових нестандартних рішень.

Важливі комунікаційні навички, оскільки часто фахівець виконує функцію «delivery», іншими словами, донесення важливих складових продукту різним стейкхолдерам.

І звичайно ж … приходьте працювати в Алло 😊

Поділитися цією новиною