Новини

Новорічні радощі

Важко знайти людину, яка б не любила новорічні свята. В будь-якому віці ти мрієш про диво, чекаєш подарунків, прикрашаєш ялинку і радієш, наче дитина.

В цьому році ми вирішили зробити “Fancy dress Day”. В офіс збіглися снігурки, зайчики та коти, олені, лисиці та навіть динозаври. Ви тільки подивіться на цих дорослих! Хоч бери та під ялинкою хоровод танцюй! Всіх гарних хлопчиків та дівчат, що причепурились до свята чекав святковий подарунок. Але ніхто не залишився без уваги. Наші ельфи АЛЛО зібрали тисячі подарунків для співробітників та їх діточок. Ельфи, ви круті, починаємо хвилюватися, щоб вас Санта не “зхантив”. А наш #мандариночеленж заманив своєю ідеєю співробітників всієї країни. Відео листівки з побажаннями переглядали сотні користувачів нашої внутрішньої соціальної мережі.

Багато було можливостей отримати подарунки під ялинку: вікторини,  челленжі, лотерея та розіграші. Один з них відбувся серед охочих мати флагманський смартфон Samsung Galaxy Z Fold 2. Розіграш проводили на нашому YouTube каналі. Щасливі очі переможця сказали більше, ніж слова. Наші привітання!

Зі святами! Нехай в кожній оселі буде мир, тепло і радість!

Якщо ти не встиг придбати подарунок, то тисни сюди.

Хто прагне змін в новому році, сюди.

Поділитися цією новиною