Новини

Розвиток співробітника – ключ до успіху

«Співробітник, якого цінують і розвивають, може досягти більшого»

Це одна з найважливіших цінностей нашої Компанії. Це допомагає нам бути лідером у своєму сегменті та залучати найкращих експертів і звичайно ж робимо клієнтів справді задоволеними.

Як нам це вдається?

Ми дійшли висновку, що тренінги на загальні теми і онлайн курси можуть дати тільки знання, але не досвід, тому ми трохи «поштурмувавши» ми створили «Програму розвитку управлінця».

Комплексний підхід в оцінці та розвитку персоналу став можливий через визначення ключових компетенцій для управлінця та створення прозорих умов кар’єрного росту. Кожен стажер і експерт мають чітке уявлення про те, як стати Директором. Тепер не потрібно чекати, коли твого керівника підвищать, щоб мати шанс зайняти його місце.

Ти хочеш – ми даємо тобі можливість здійснити свою мрію

Що це таке?

«Програма розвитку управлінця» включає кілька ступенів – Pro Expert, Школа Лідерства, Академія Директорів Магазинів.

Pro Expert – старт для майбутнього управлінця. Саме тут стажисти, парт-таймери і експерти отримують перший управлінський досвід. Молоді таланти і професіонали в продажах роблять перші спроби організувати робочий процес впроваджуючи свої «фішки» і застосовуючи експериментальні підходи. Все, що потрібно – стати наставником для свого колеги і разом прийти до потрібного результату. Це було просто? Ок, тоді йдемо далі.

Наступний крок – це Школа Лідерства, де ти отримуєш нову порцію знань в плануванні, прийнятті правильних рішень, генерації ідей, мотивації та управлінні персоналом, формуванні команди і багато іншого.

У Школі Лідерства ми даємо інструменти, а майбутні управлінці застосовують лише те, що працює саме з їх командою. З перших днів навчання вони формуючи свій власний стиль управління.

Навчання проходить у форматі інтенсиву з наступною сертифікацією.

Сертифікація ??? О боже (тут ти повинен відчути мурашки по шкірі і тремтіння в колінах), це іспит чи що? Не лякайтесь. Разом з колегами учасники знаходять вихід зі складних ситуацій, описаних в кейсах, а згодом презентують свої плани з розвитку магазину та себе самого.

І ось фінішна пряма і посада Директор магазину зовсім близько. Академія Директорів Магазинів, як же це круто! Всі, хто зараз керує цілими регіонами вчилися в Академії. Потужні тренінги та майстер-класи з Soft Skills, курси по Hard Skills, а також відкрите спілкування з провідними керівниками і ТОП-менеджерами. Невдовзі, управлінці починають працювати над стратегічними планами і впевнено рушають до досягнення глобальних цілей Компанії.

Навіщо це тобі?

Ти відчуваєш свій потенціал? Розумієш, що управлінець – твоя стихія Мрієш стати творцем кращої команди в світі і підкорити висоти? У тебе безліч ідей, і ти хочеш їх реалізувати? Значить саме час змінити своє життя!

Поділитися цією новиною