Сходження на Говерлу

17.12.2017

Туризм і подорожі – речі, які загартовують характер, розширюють обрій знань та дозволяють людині підкорити нові вершини. Для нашої команди підкорення вершин виявилося не просто фігурою мови, а туристичним маршрутом.

Понад дві тисячі метрів над рівнем моря, чисте гірське повітря вид, що не забувається, – все це найвища гора в Карпатах – Говерла. Підкорити її – стартова мета кожного, хто небайдужий до туризму в Україні.

Шлях який необхідно подолати до її вершини не простий, вимагає сили духу і витривалості тіла.

Так наша команда прийняла вольове рішення, підкорити найвищу фізичну вершину в країні, і почала споряджати рюкзаки в похід, шукати зручний одяг та взуття. Заряджати смартфони, портативні батареї і селфі-моноподи, щоб зберегти кращі моменти, не тільки в пам’яті.

Нашій команді не позичати, ні того, ні іншого. Витративши, кілька годин на підйом ми перевірили свої сили, та отримали неймовірний заряд ентузіазму та енергії для майбутніх звершень. Адже сміливим і стійким, підкоряються не тільки гори.

Подорожі та активний відпочинок – це те, що ми любимо і робимо з величезним задоволенням, це частина життя, яка допомагає нам відчути свою єдність як команди, яка готова підтримати один одного у важку хвилину.

Адже ніщо не здатне об’єднати продавців, офісних співробітників та їх керівників, як спільні пригоди.