Смартфони Xiaomi стали найпопулярнішими в Україні

22.01.2019

Xiaomi домоглася величезного успіху в Україні – за підсумками 2018 року смартфони бренду користувалися найбільшим попитом в українців. У цій гонці компанія обійшла багаторічного лідера – Samsung.

Навесні минулого року компанія закріпила за собою друге місце за обсягом продажів, а 2019 й починає вже в званні №1. Як повідомив співвласник компанії АЛЛО Дмитро Деревицький, з 2011 року безумовним лідером ринку смартфонів в Україні був південнокорейський гігант Samsung. Ситуація почала змінюватися в 2016-м, коли на наш ринок зайшла компанія Xiaomi. За пару років вона пройшла шлях від маловідомого в Україні бренду до багатьма улюбленого.

У світовому рейтингу популярності китайський виробник смартфонів на даний момент займає четверту позицію. Але в кількох ключових країнах він вже давно є №1. Наприклад, компанія лідирує в Індії – другому найбільшому ринку світу, який вважається предметом мрій багатьох іменитих виробників гаджетів. А за підсумками грудня 2018 року Україна стала першою європейською країною, де цей бренд став лідером з продажу.

Зростання популярності, зокрема, пов’язаний з тим, що китайський виробник електроніки пропонує високоякісні продукти, завжди відповідають останнім трендам, за розумною ціною. Плюс, Xiaomi пропонує широку лінійку смартфонів, серед яких відповідну модель зможе підібрати покупець з будь-яким смаком і бюджетом. Ще одним фактором успіху компанії експерти називають активну участь в електронній комерції. А з кожним роком все більше людей вважають за краще купувати смартфони та інші товари саме через інтернет-магазини. Крім цього, інтересом користуються різні промо-акції, якими Xiaomi регулярно балує своїх клієнтів.