Тімбілдінг «Ланцюгова реакція»: ми – команда

20.03.2019

Об’єднуватися разом – початок, бути разом – прогрес, працювати разом – успіх. Ці слова відомого винахідника Генрі Форда ми змогли перевірити на особистому досвіді.

Бажаючи зануритися в простір для генерації свіжих ідей, ми провели тімбілдінг «Ланцюгова реакція». В ході заходу, а воно було багате на креативні ідеї і несподівані повороти, ми переконалися в силі взаємодії і командної роботи – тієї, в якій кожен учасник віддає свій творчий потенціал по максимуму. І тим самим підвищується групова ефективність.

Виявилося, що натхнення приходить, коли робите улюблену справу і з улюбленими людьми. В даному випадку – з колегами: досить креативними і активними особистостями, які змогли розкритися під час «Ланцюговий реакції» з нових сторін. І цей досвід взаємодії в командному середовищі, де кожен розуміє, що працюючи разом, він досягає більшого, для всіх нас дуже цінний.

Програма – унікальна. Вона спрямована на згуртування колективу, формування спільного бачення та навичок командного вирішення спільних завдань. І ви знаєте, разом у нас все вийшло. Нижче надаємо короткий фотозвіт.