Топ-10 кращих роботодавців в рітейлі України в 2018 році – дослідження Head Hunter

01.02.2019

Оголошено імена кращих роботодавців 2018 року згідно однойменного дослідження Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, яке проходило с 10 вересня по 16 грудня 2018 року.

До десятки найкращих роботодавців роздрібної торгівлі в Україні увійшли мережі магазинів Adidas, АЛЛО, АТБ, Ашан, Brocard, Comfy, Metro, Цитрус, а також інтернет-магазин Rozetka.ua та компанія Fozzy Group, яка розвиває торгові мережі Сільпо, Фора, Fozzy C&C, Thrash!

Результати дослідження показали, що найбільш важливими для кандидатів критеріями при виборі роботодавця є стабільність компанії, корпоративна культура, соціальна відповідальність та розташування офісу.

А найважливішими чинниками вибору пропозиції про роботу є зарплатня, професійний розвиток та можливість кар’єрного зростання.

Слід відзначити, що особливістю методології проведення дослідження стало те, що у ньому враховувалися оцінки як пошукачів (перша та друга хвилі опитування), так і експертів (третя хвиля опитування) у співвідношенні ваги оцінки 60/40. При оцінюванні експерти враховували прозорість та соціальну відповідальність бізнесу, рівень зрілості HR-функції у компанії, розвиненість системи навчання і корпоративної культури, репутацію роботодавця, соціальні гарантії для працівників, турботу роботодавця про працівників, їх залученість у бізнес.