Новини

Твоя перша співбесіда. Поради від рекрутера Алло.

Поради, золоті правила, відео, курси, рекомендації кар’єрного коуча… Ух, скільки всього видає Google.
Ми не будемо доповнювати цей список, а просто поділимося своїм досвідом.

Отже, твоя перша співбесіда.

Час – найцінніший ресурс!

Економлячи свій і твій час, у вакансіях Алло можна знайти докладний опис “ідеального кандидата”.
Відправляй резюме на ті вакансії, які цікаві і підходять твоєму досвіду/навичкам/якостям. Тоді співбесіди будуть проходити легко, це буде цікаво, і в результаті отримаєш меншу кількість відмов, з самооцінкою буде все в порядку. Звичайно, можна і потрібно пробувати себе, але постарайся при цьому не сильно засмучуватися, якщо ми запропонуємо тобі почати з іншого посади.

Будь собою!

Не потрібно підлаштовуватися. Якщо ти не любиш працювати зі звітами або спілкуватися з людьми, значить і не потрібно! Шукай далі, це не твоя вакансія. Не думай, що ти якось зможеш переламати себе, може звичайно і зможеш, але ненадовго. У підсумку, витрачений час з обох сторін. Хочеш влітку носити шорти, а в Компанії так не прийнято, значить оновлюємо гардероб або шукаємо далі. Хочеться тобі попрацювати вдома в піжамі з собакою під боком, а віддалено не можна… Ну, ви вже зрозуміли.
До речі, у нас все це можно.

Останнє і найважливіше.

Як би ти не був крутий, навіть занадто крутий для вакансії, ти все одно можеш не пройти конкурс. Все просто: культура і цінності Компанії не збігаються з твоїми.
Для роботи в Алло дуже важливо бути на одній хвилі з колегами, розділяти цінності, бути в темі.
Ми живемо і працюємо в стилі смарт. Якщо тобі це близько, ти швидко адаптуєшся. Якщо хочеш запускати голубів, то нам буде складно.

Що ти шукаєш для себе?
Уяви колег, робочий день, оточення і спілкування.
У Алло все просто: співробітники цікавляться технікою і технологіями. Люблять спорт і челленджі, прагнуть жити екологічно.
А яка вона, твоя Компанія? Можливо ми з тобою на одній хвилі?

Приєднуйся!
У нас смартово!

 

Марина Сидорова,

Провідний менеджер
з підбору та адаптації персоналу

Поділитися цією новиною