Як пройшов фестиваль юного робототехніка в Дніпрі

07.09.2018

«Розумні» пристрої оточують нас всюди. Ми практично всі користуємося смартфонами і різними гаджетами, а смарт-техніка і домашні роботи перестали бути чимось дивовижним. Використання девайсів різного ступеня складності вже перестало бути прерогативою дорослих – підростаюче покоління щосили цікавиться новими технологіями і, звичайно ж, робототехнікою.

Саме тому компанія Алло взяла участь в сімейному фестивалі «Місто професій», який проходив в Дніпрі 1 і 2 вересня. За ці два дні наша команда провела для дітей різноманітні майстер-класи з робототехніки, а отримані знання присутні змогли одразу застосувати на практиці.

В ході заходу діти разом з командою Алло збирали роботів з великої кількості дрібних деталей, підключали їх до мобільних пристроїв і, звісно ж, пробували себе в управлінні власноруч зібраним дроном або роботом. Деякі хлопці віддали перевагу підійти до питання творчо і збирати з конструкторів щось своє. Для цього на локації фестивалю була встановлена ​​зона для вільних експериментів.

За ці два приголомшливих дні ми побачили безліч палаючих дитячих очей і отримали масу позитиву. Такі заходи допомагають дітям в ігровій формі отримувати новий досвід і відкривати для себе нові горизонти. Нам приємно усвідомлювати, що ми стали частиною цього фестивалю і, можливо, зробили свій внесок у становленні майбутніх великих інженерів-конструкторів.