Зимовий драйв з Алло

11.03.2018

Початок нового року найкращий час для того, щоб підвести підсумки минулого року, усвідомити свої сильні і слабкі сторони. Зрозуміти, що дійсно в минулому році було добре, а в чому слід покращитися і відповідно поставити нові цілі на майбутній рік. Це стосується не тільки особистих планів, а й планів корпоративних та бізнес-планів.

Де ж ідеальне місце для того, щоб освіжити думки і побудувати плани на майбутнє? Звичайно, в Карпатських горах.

Тут цьому сприяє все: від чистого гірського повітря, до крутих схилів і підйомів. Адже в бізнесі, як і в Карпатських горах, бувають і круті схили, і різкі важкі підйоми. Наша роздрібна команда підвела ключові підсумки року, а також намітила амбітні плани на майбутній рік. Адже навіть, якщо ти на висоті, завжди знайдеться нова вершина для підкорення.

 

Кращі в минулому році отримали заслужені нагороди в ході зустрічі. Адже хороша і ефективна робота завжди повинна бути помічена і гідно винагороджена. Сподіваємося, що нашим Алло-героям нагороди стануть мотивацією для підкорення нових вершин, а аутсайдери включаться в гонку в новому році з новими силами. Адже отримати порцію натхнення, в першу чергу, можна яскравими прикладами.

Ну, а добре попрацювавши і поставивши плани з підкорення нових вершин в роботі саме час, підкорювати вершини Карпат. Адже спорт і активний відпочинок один з драйверів ефективної роботи, особливо, якщо видається можливість зробити це разом з колегами.

Побажаємо нашій команді бути готовим до будь-яких ковзань і крутих слаломів. Завжди мати потрібну екіпіровку, і колег, на яких завжди можна покластися на бізнес-вершинах.